Льотна академія Національного авіаційного університету

Наш науково-навчально-виробничий комплекс з 1951 року готує авіаторів. Навчання тут пройшли понад 118 тисяч фахівців з 81 країни світу.

Академія здійснює цикл повної підготовки: має два факультети, військову кафедру, магістратуру, аспірантуру та дві спеціалізовані Вчені ради із захисту дисертацій.

Два навчальні аеродроми, навчальні літаки, тренажерні комплекси, авіаційно-технічна база, яка сертифікована відповідно до вимог Євростандарту, дозволяють на власній базі проводити, як теоретичне навчання, так і якісну практичну підготовку курсантів.

У світі сучасної авіації знайти собі професію за здібностями може кожен. Ми готуємо справжніх ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Приймальна комісія: [email protected]

Телефони: (066) 8361629,

(095) 0718587,

(050) 4572139.

ВАЖЛИВО! Міністерством освіти і науки України у 2024 році скасовано вступ на денну форму навчання за контрактом. Вступ для навчання в аспірантурі в цьому році здійснюватиметься виключно за державним замовленням.
Вступ на навчання в аспірантурі за контрактом цього року буде можливий лише на заочну форму здобуття освіти.
ПОРОГОВІ БАЛИ ЗМІНЕНО! Умовою допуску до вступних випробувань в академії є успішне складання ЕВІ в 2023 році з оцінкою за текст з іноземної мови не менше ніж 130 балів або успішне складення ЄВІ в 2024 році з оцінкою за текст загальної навчальної компетентності (ТЗНК) не менше ніж 160 балів.

Шановні випускники!
Щиро вітаємо Вас із завершенням важливого етапу навчання та отриманням дипломів бакалавра! Ви пройшли шлях, сповнений викликів та здобутків. Ваші зусилля, волелюбність, наполегливість та прагнення до знань допомогли вам подолати усі виклики.

Детальніше...

1 липня стартувала реєстрація електронних кабінетів для більшості вступників. Через велику кількість запитів система може перевантажуватися. Тому радимо не намагатися все встигнути в перший день: часу для реєстрації вистачає. Але, звісно, не відкладайте все на останні години – у цей час система теж навантажена. Оберіть день між піковими періодами.

Детальніше...

2 липня 2024 року пішов з життя
ГРИШМАНОВ ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
(03.01.1963-02.07.2024)

Гришманов Євгеній Олександрович закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації у 1988 році та отримав кваліфікацію «Інженер-електрик по експлуатації авіаційного обладнання».
В Льотній академії НАУ Гришманов Євгеній Олександрович розпочав свою трудову діяльність з вересня 1996 року на посаді завідувача лабораторією кафедри ОПР.
З вересня 2000 року був переведений на посаду викладача кафедри ІТ, згодом на посаду старшого викладача.
З січня 2001 року був переведений на посаду старшого викладача кафедри ІТ та ОПР.
У червні 2018 році був призначений начальником Бази експлуатації радіотехнічного обладнання та зв’язку. З січня 2024 по червень за сумісництвом працював на посаді старшого викладача кафедри фізико-математичних дисциплін та застосування інформаційних технологій в авіаційних системах.
Євгеній Олександрович зарекомендував себе висококваліфікованим фахівцем, надійним співробітником та чудовою людиною. Користувався авторитетом серед співробітників та курсантів і слухачів.
Колектив Льотної академії НАУ висловлює щирі співчуття родині та близьким. Євгеній Олександрович залишиться в наших серцях прекрасною людиною та професіоналом.
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!!!
Прощання відбудеться 3 липня за адресою: с. Созонівка, вул. Набережна, 43 об 11.30 (о 12 год. – на кладовищі в с. Созонівка).

28 червня 2024 року відзначається 28-ма річниця прийняття Конституції України – Основного Закону нашої держави.
Це особливе свято, яке символізує важливий крок на шляху до незалежності, демократії та правової держави.
Конституція України – це національний скарб, вона відображає нашу багату історію та глибоке історичне коріння.
Сьогодні Україна змушена відстоювати права і свободи у війні з агресором. Подяка всім, хто зараз на полях битв і на трудовому фронті, за самовідданість заради спільної Перемоги!
З Днем Конституції!
Слава Україні!

Адміністрація та Профспілковий комітет

26 червня 2024 року в Льотній академії НАУ відбувся День відкритих дверей онлайн.
ВІДЕОЗАПИС ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
За додатковою інформацією звертайтеся до приймальної комісії за телефонами:
(066) 836 16 29; (095) 071 85 87; (050) 457 21 39.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

19 червня до Льотної академії завітали учні 3-го та 4-го класів разом з вчителями Я.І. Борщевою та А.А. Лабутіною КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради».

Детальніше...