21 травня 2024 року Льотна академія Національного авіаційного університету взяла участь у науковому телемості «Science Bridge: наука для майбутнього України».

Захід об’єднав науковців з усієї України для обговорення важливих та стратегічних питань розвитку науки.

Телеміст організований з ініціативи Ради проректорів України. Відкрив захід Голова ради проректорів, проректор з наукової роботи Харківського авіаційного інституту Володимир ПАВЛІКОВ.

До онлайн-зустрічі приєднались представники закладів вищої освіти з Києва, Кропивницького, Одеси, Львова, Дніпра, Полтави, Сум, Вінниці та інших міст.

Льотну академію Національного авіаційного університету представив в. о. директора академії, доктор технічних наук, професор Сергій НЕДІЛЬКО.

У вітальному слові в. о директора Льотної академії НАУ Сергій НЕДІЛЬКО ознайомив учасників з основними напрямками діяльності Льотної академії НАУ та зробив наголос на стратегічних інноваційних напрямках розвитку, а також привітав усіх учасників з Днем науки.

Науковий телеміст «Science Bridge: наука для майбутнього України» показав, що науковці в Україні спільними зусиллями вирішують важливі питання та працюють над стратегічними інноваційними рішеннями для розвитку та успішного майбутнього нашої країни.