У день народження видатного англійського драматурга Вільяма Шекспіра за ініціативи громадської організації «Спілка англійської мови в Україні» та підтримки Посольства Великої Британії в Україні відбувся II (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу читців сонетів Вільяма Шекспіра. Конкурс проходив в Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка. Серед конкурсантів були представники середніх та вищих навчальних закладів області. На звання кращих читців сонетів Вільяма Шекспіра претендували більше сорока учасників.

Кіровоградську льотну академію НАУ під керівництвом доцента кафедри іноземних мов С. Г. Радула гідно представили курсанти факультету менеджменту Анастасія Снєгур, Анастасія Денисова (к / в 433) та Хассан Махмуд (к / в 422). Так, Анастасія Снєгур та Анастасія Денисова продемонстрували високий декламаторський рівень, виразність читання. Наші учасниці привернули увагу журі та глядачів саме емоційністю подачі та глибоким розумінням сонетів Вільяма Шекспіра. Запам’ятався виступ курсанта Хассана Махмуда, який надав сучасну, критичну інтерпретацію змісту обраного ним сонету.

Керівництво Кіровоградської льотної академії НАУ, кафедра іноземних мов висловлює щиру подяку вищеназваним курсантам за гідне представлення навчального закладу на Всеукраїнському конкурс та бажає подальших успіхів та досягнень!

С. Г. Радул, к. пед. н.,
старший викладач кафедри іноземних мов КЛА НАУ