Вже котрий рік поспіль в льотній академії під керівництвом доцента кафедри безпеки польотів Бондарчук С.В. серед першокурсників проводиться конкурс стінних газет, присвячений катастрофі на Чорнобильської атомної електростанції. Щорічно саме 26 квітня – у день катастрофи – у фойє головного навчального корпусу з’являється експозиція-нагадування, створена руками курсантів. Наймолодші авіатори використовують свою творчість та креативність аби нагадати всім про одну з самих страшних подій на українській землі, найбільшу у світі техногенну ядерну катастрофу, адже кожен має знати та пам’ятати як про ті страшні події, так й про подвиг тих людей, яких сьогодні ми називаємо «чорнобильці». Психологія людська така, що ми дуже швидко забуваємо про погане, болісне, щоб спокійніше жилося надалі. Але про цей біль ми не маємо права забувати. Бо біль, біду ми привели на світ через власну помилку і необачність. А забуті помилки дуже часто повертаються новими трагедіями.

Отже головною метою конкурсу стінних газет не було визначення переможця. Його головний зміст – активізувати глибинне сприйняття трагедії першокурсниками та нагадати про її річницю всьому колективу навчального закладу. З цією задачею учасники впоралися на відмінно. А обирали найкращу серед робіт за допомогою опитування думки самих активних глядачів. В результаті, згідно з думкою більшості опитаних, перемогла робота Фоменко В. з 741 к/в, але щира вдячність за участь в заході – всім його учасникам!

Нижче – фото кращих робіт наших першокурсників, які знають, пам’ятають та розуміють все, що ж сталось в українському місті Прип’ять весною 1986 року.

Центр громадських зв’язків КЛА НАУ