Наприкінці минулого року у м.Бодьо (Норвегія) начальник Кіровоградської льотної академії НАУ С.М.Неділько разом з керівниками інших провідних навчальних закладів України та з ректором норвезького університету Нурланд підписали меморандум про співпрацю. Новий навчальний рік розпочався етапом співпраці в рамках цього меморандуму.

За участі благодійних фондів «ЕвроАзія» та Міжнародний фонд соціальної адаптації було розроблено програму спільних дій деяких українських вищів у напрямку студентського обміну, з можливістю водночас набути навичок пошуку, рятування та першої допомоги, які сьогодні є вкрай важливими та корисними для кожного українця.

З 6 по 11 вересня курсанти КЛА НАУ – учасники показових виступів рятувальників спільно з викладачами Бондарчук С.В. та Стратоновим В.М. гостювали на базі відпочинку «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, яка знаходиться на мальовничому березі озера Світязь. Протягом цих днів представники КЛА НАУ разом зі студентами інституту «Здоров’я людини та фізичної культури» та доцентом кафедри «Здоров’я людини та фізичної реабілітації» Тучаком Анатолієм Михайловичем пройшли тренінг за програмою «Рятівник». Це були насичені, але цікаві курси, участь у яких передбачала й теорію, й практику, й командну роботу, й обмін досвідом та ще багато іншого. На завершення співпраці курсанти та студенти отримали відповідні сертифікати, а до них – купу яскравих спогадів та позитивних емоцій.

Наступним етапом співпраці між нашими навчальними закладами є приїзд студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки на базу Кіровоградської льотної академії для продовження навчання та дружньої взаємодії. Крім того ведеться робота з організації поїздок, подібних до цієї, у інші міста України. Адже разом та ще й подорожуючи країною, навчатися значно веселіше та цікавіше!

Центр громадських зв’язків КЛА НАУ