19 вересня представники факультету менеджменту презентували свій факультет і академію в рамках 4-го Центрально-Українського музейно-туристичного фестивалю, в якому взяли участь державні і приватні музеї міста, туристичні фірми, вихованці туристичних гуртків Кіровограда, майстри декоративно-прикладного мистецтва. Фестиваль проходив на території парку імені Пушкіна, відомого також як Козацький острів.

Програма Фестивалю включала роботу міжрегіональної туристичної виставки «Кіровоградщина запрошує - 2015», де кожен район Кіровоградщини представив власні туристичні можливості: місцеві музеї в окремих наметах представляли популярні краєзнавчі проекти, туристичні маршрути, розповідали про те, чим окремий район може привернути до себе туриста.

Був проведений конкурс серед музейних закладів та представників туристичної галузі області, у тому числі презентації туристичних маршрутів, презентації проектів краєзнавчо-патріотичного спрямування, проведених музеями: «Варто побачити, де живе пам'ять» та «Перемога і патріотизм - зв'язок поколінь», а також презентація сільських зелених садиб Кіровоградщини, ярмарок робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставка «Подорожуй Кіровоградщиною» та показові виступи вихованців туристичних гуртків Кіровограда.

Перед закриттям фестивалю відбулося урочисте нагородження та вручення дипломів учасникам і переможцям конкурсів IV Центрально-Українського музейно-туристичного фестивалю та туристичної виставки "Кіровоградщина запрошує – 2015".

Паралельно з розвагами на Козачому острові в Кіровограді також відбулися всеукраїнські спортивні змагання з велоспорту, турнір з греко-римської боротьби і дзюдо, а також чемпіонат області з гандболу, чемпіонати міста з художньої гімнастики, тенісу та важкої атлетики.

Факультет менеджменту КЛА НАУ