Як вже розповідалося раніше в минулому навчальному році курсанти КЛА НАУ вперше взяли участь у щорічному конкурсі «Авіатор», який проводить фонд Бориса Колеснікова. І в повному складі кіровоградська команда майбутніх авіаторів вийшла у фінал, отримавши можливість відвідати один з кращих у світі авіасалонів – Ле-Бурже (Париж). Про ту чудову поїздку до Франції, хлопці розповідали з захопленням, у тому числі – через ЗМІ http://klanau.kr.ua/index.php/ua/home-ua/news/523-nadzvichajni-prigodi-ukrajintsiv-u-frantsiji, http://uc.kr.ua/burgedream/
В цьому році відкриття нового конкурсного сезону відбулося на найвищому рівні http://klanau.kr.ua/index.php/ua/home-ua/news/609-startuvav-vseukrajinskij-blagodijnij-konkurs-aviator-2016-dlya-studentiv-tekhnichnikh-aviatsijnikh-spetsialnostej. Враховуючи успішність участі у конкурсі 2015 року представників КЛА НАУ, оргкомітет прийняв рішення про можливість проведення першого відбіркового туру «Авіатор 2016» безпосередньо в Кіровограді, в стінах льотної академії. Для участі в конкурсі зареєструвалося понад 100 курсантів КЛА НАУ.

29 жовтня 2015 року з Києва прибула представниця фонду Бориса Колеснікова, яка й провела перший тур на базі Кіровоградської льотної академії. Учасники отримали завдання з області технічних дисциплін. За півтори години кожен учасник повинен був згадати свої знання з фізики і суміжних дисциплін та застосувати їх для вирішення практичних завдань.

З нетерпінням будемо чекати його результатів і сподіватися на те, що і в цьому році Фортуна посміхнеться кіровоградцям, адже на кону і в цей раз поїздка на один з кращих авіасалонів світу. Тепер переможців (а їх відберуть 100 осіб) чекає авіасалон у Фарнборо (Англія).

Відеосюжет обласного телеканалу "Кіровоград" можна подивитися тут.
Відео про цей захід можна подивитися тут.

Центр громадських зв'язків КЛА НАУ