3.11.15 р. на базі Кіровоградської льотної академії НАУ за ініціативи та під патронатом департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації та Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відбувся регіональний семінар з питань патріотичного виховання. Захід зібрав біля сотні учасників – представників всіх районів Кіровоградської області, державних та неформальних установ, задіяних у виховному процесі, небайдужих громадських діячів, науковців та приватних осіб.

Першою перед учасниками семінару виступила Атаманчук Віта Вікторівна, яка привітала зібрання та визначила актуальність та важливість заходу. З привітальними промовами виступили також начальник КЛА НАУ д.т.н., професор Неділько Сергій Миколайович та Бондарчук Денис Олегович, заступник директора з виховної роботи Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Далі відбулися наступні доповіді:

«Робота координаційного центру з військово-патріотичного виховання в Кіровоградській області та його основні напрямки роботи» - Лісота А.А., директор комунального закладу « Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

«Презентація обласного військово-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини» як досвід роботи громадської організації в області» - Вєтров О.М. координатор проекту.

«Процес перейменування міста Кіровограда в умовах декомунізації на теренах нашої держави» - Митрофаненко Ю.С., к.іст.н.

«Першочергові завдання з виконання ЗАХОДІВ Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (наказ МОН України від 16.06.2015 р. №641)» - Рондзістий Т.І., директор МБУ «Центр національного відродження», помічник Міністра освіти і науки України.

«Впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у навчальних закладах України у 2015/16 навчальному році» - Бондарчук О.С., завідувач відділу патріотичного виховання Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

«Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотичної гра «Сокіл» («Джура») як система патріотичного виховання та організації дитячого самоврядування у навчальному закладі» - Грива А.М., керівник ВГО «Молодіжний клуб «Джура»».

Також відбулися круглий стіл «Реалізація Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у кіровоградській області» та екскурсії до об’єктів Кіровоградської льотної академії НАУ, пов’язаних з національно-патріотичним вихованням молоді: до музею авіації та навчального закладу, скверу Героїв-авіаторів, навчально-тренувального центру пошуку та рятування, кімнат історії української культури та історичного краєзнавства, а також – до експозиції «Україна більше за життя», яка нещодавно з’явилася у навчальному закладі.

Центр громадських зв’язків КЛА НАУ