Не секрет, що на кафедрі іноземних мов КЛА НАУ з’явилося багато нових цікавих проектів, які мотивують майбутніх авіафахівців до активної участі в європейському англомовному клубі, різноманітних конкурсах, змаганнях та багатьох інших видах позааудиторної мовленнєвої діяльності, допомагаючи оптимізувати навчальний процес та створити позитивне сприйняття самого навчання через неформальне спілкування.

На базі англомовного клубу пройшов захід англійською мовою, присвячений Міжнародному дню Театру, який святкується кожного року 27 березня, починаючи з 1961 року. Різноманітні театральні заходи організовуються в цей день, тож викладачі кафедри іноземних мов та студенти КЛА НАУ з нагоди цього свята вирішили провести шоу талантів «Весь світ – театр, а люди в ньому – актори…».

Організаторами заходу була ініціативна група викладачів кафедри іноземних мов: С. В. Тимченко, О. О Кумпан, І. В. Демченко, Л. М. Зеленська, І. В. Ковальова, В. В. Півень.

Щоб освіжити в пам’яті деякі факти про театр, аудиторії були запропоновані вікторини «Що таке театр» та «Шекпір».

Студенти мали змогу показати свій талант і креативність, ставши частинкою театральної спільноти. Анна Фролова, Софія Саржевська та Анастасія Онищенко (група 751) декламували вірші відомих поетів. Великим задоволенням було почути уривки шекспірівських «Гамлета» та «Макбета» у виконанні Армена Саркісяна й Богдана Осипенка (група 751). Ніжно прозвучав вірш Байрона «Не ходити нам у парі», продекламований Юлією Погорелюк (група 741). З величезним задоволенням слухали пісні у виконанні Марії Рудак і Влада Савчука (група 734) та Хав’єра Ерасо (група 242) й Даніеля Ботто (група 135). Кожен думав про рідну країну, слухаючи «Моє серце у верховині» Роберта Бернса в декламації Костянтина Шаповалова (група 751). Актуальною була пісня «Ми все переборемо», представлена студентами 751 групи, про єднання народів та майбутнє в злагоді й дружбі.

 

С. В. Тимченко, доцент кафедри іноземних мов КЛА НАУ