Всесвітній день авіації і космонавтики в 2016 році для Кіровоградщини крім традиційної конференції в льотній академії, ознаменувався ще й офіційним відкриттям сезону віртуальних польотів у музеї-літаку, створеному за підтримки Британської Ради та інших партнерів http://www.klanau.kr.ua/index.php/ru/home-ru/news/778-podarok-yunym-kirovogradtsam-i-gostyam-goroda-v-mezhdunarodnyj-den-grazhdanskoj-aviatsii.

На церемонії відкриття цього нового туристичного об'єкту його творці обіцяли, що широкий доступ юним відвідувачам відкриється з настанням теплої пори року. Дочекалися! З приходом весни віртуальні польоти стають доступні бажаючим. Організовані групи школярів (чоловік по 15 у супроводі дорослих) можуть замовляти безкоштовні екскурсії по тел. (0522) 39-45-39. Індивідуальних відвідувачів по їх дзвінку ми зможемо включити до складу найближчої запланованої групи.

Першими пасажирами сезону 2016 року стали члени шкільних гуртків з різних населених пунктів області, що прибули в льотну академію для участі в IT-фестивалі. Першопроходцям курсанти КЛА НАУ зробили особливо теплий прийом, їх навіть привітав безпосередньо начальник льотної академії д.т.н., професор С.М.Неділько. Мені здається, що відвідувачі залишилися задоволені. Судячи з сяйва очей, зафіксованого на фотографіях, цього дня у кого-небудь, але повинна була зародитися мрія стати льотчиком або присвятити себе авіації. А це саме по собі – найкраща нагорода усім ентузіастам авіації і британським меценатам, що створювали музей. На сторінці в Фейсбуці ми регулярно публікуватимемо фоторепортажі про те, як проходять віртуальні польоти. А ще – будемо прагнути робити їх ще більш насиченими та цікавішими. Усіх зацікавлених осіб запрошуємо до співпраці і взаємодії!

Керівник центру громадських зв'язків КЛА НАУ
Ольга Кушнір