Оголошується набір на навчання за програмою офіцерів запасу

В період з 18.03.2024р. здійснюється конкурсний відбір для проходження на контрактній основі навчання на кафедрі військової підготовки Льотної академії НАУ за програмами підготовки офіцерів запасу.
Запрошуються:
1. Здобувачі вищої освіти ЗВО другого та старших курсів навчання, будь якої форми навчання, будь-якої спеціальності чи спеціалізації, чоловічої та жіночої статі.
2. Особи, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра чоловічої та жіночої статі без вікових обмежень.
Громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу, надається відстрочка від призову на строкову військову службу.
Військово-облікові спеціальності:
- Пілот військово-транспортної авіації;
- Офіцер бойового управління;
- Керівник зони посадки;
- Офіцер авіаційного штабу.
Заняття проводяться виключно у м. Кропивницький з метою підготовки до проходження військової служби у Збройних Силах України на офіцерських посадах в Повітряних Силах ЗСУ, інших військових формуваннях, а також в правоохоронних органах спеціального призначення.
Додаткову інформацію про умови проведення конкурсного відбору, а також про особливості проходження військової підготовки можна отримати:
- на кафедрі військової підготовки ЛА НАУ;
- за тел.(viber): +38050 688 3112 (08.00-12.00)
- за електронною адресою : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету є єдиним в Кіровоградській області військовим навчальним підрозділом, в якому військове навчання за програмою підготовки офіцерів запасу можуть проходити як курсанти Льотної академії НАУ, так і здобувачі вищої освіти інших ЗВО та особи, які вже здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра.
Навчатися мають право особи чоловічої та жіночої статі без вікових обмежень.
Навчання на кафедрі військової підготовки здійснюється за кошти фізичних осіб.
Військове навчання розраховане на 2 роки та здійснюється:
- для курсантів ЛА НАУ- методом військового дня (один день на тиждень);
- для здобувачів вищої освіти ЗВО м Кропивницького – в другій половині дня методом військового дня або блоково протягом 2-3-х тижнів на семестр;
- для громадян з освітою не нижче освітнього рівня бакалавр - блоково протягом 2-3-х тижнів на семестр.

Кафедра військової підготовки розташована в окремій будівлі, має сучасну матеріально-технічну базу, навчальну авіаційну техніку та озброєння. На кафедрі працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники з числа офіцерів запасу, які мають великий досвід кадрової військової служби в лавах Збройних Сил України.

Завершальним етапом військової підготовки є проведення 30-ти денного навчального збору в військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, де громадяни, які проходять військове навчання, складають Військову присягу на вірність Українському народові.
Випускникам кафедри військової підготовки по закінченню навчання присвоюється первинне офіцерське звання "молодший лейтенант запасу".
Випускники кафедри військової підготовки мають можливість працевлаштуватися на офіцерських посадах в Збройних Силах України або інших військових формуваннях, а також правоохоронних органах спеціального призначення.

Умови конкурсного відбору студентів для навчання на кафедрі військової підготовки Льотної академії Національного авіаційного університету за програмою підготовки офіцерів запасу

Детальнішу інформацію можна отримати за вказаними адресою або телефоном:

Адреса: КВП ЛА НАУ, вул. Степана Чобану, 1, м. Кропивницький, Україна, 25005.
Телефон.(viber): +38050 688 3112 (08.00-12.00);
електронна адреса : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.