Кафедра іноземних мов КЛА НАУ розробляє багато цікавих проектів, що мотивують майбутніх авіафахівців до активної участі в англомовному клубі та інших видах позааудиторної мовленнєвої діяльності. Особливо важливими в цьому контексті є конкурси та змагання, які допомагають оптимізувати навчальний процес і створити позитивне сприйняття самого навчання через неформальне спілкування.

Днями в академії відбувся захід англійською мовою, присвячений американському святу «Halloween», в якому студенти охоче і з ентузіазмом взяли участь. Організаторами заходу була ініціативна група викладачів кафедри іноземних мов В.І. Азатьян, Л.В. Царьова, О.О. Чернявська, Л.С. Харламова і А.Я. Бондар. Учасниками команд були курсанти груп 631 і 733, які виконували різні завдання і демонстрували одночасно рівень володіння англійською мовою. Члени журі (викладачі С.Г. Радул та Ю.С. Котелянець, а також студентка 123 групи Стехіна П.) справедливо судили й оцінювали результати, щоб визначити переможців.

Конкурс розпочався з презентації команд "WWs" (631 група) і "Demons" (733 група, курсанти-іноземці), яка показала, наскільки наші курсанти можуть бути креативними, розумними і винахідливими. Кожне завдання конкурсу було цікавим, розважальним та смішним і в той же час інформативним з точки зору культури іншомовної країни. Викладачі-організатори залучили до участі як команди, так і глядачів (курсанти КЛА НАУ, викладачі). Під час виконання різних завдань курсанти мали можливість попрактикувати свої мовленнєві вміння, проявити креатив і просто поспілкуватися у невимушеній атмосфері.

Усі учасники заходу із задоволенням отримували новий досвід, взаємодіяли і позитивно реагували на події. Чи то вдача, чи гарні знання англійської мови були на боці групи 631 і принесли їй успіх. Команда "WWs" перемогла. Вітаємо з перемогою!

В.І. Азатьян, викладач кафедри іноземних мов КЛА НАУ